Prejsť na obsah
Zvedací-posuvné dveře HST
Nabídka výrobků STOLLAR zahrnuje také zvedací-posuvné dveře HST. Díky zavedení tohoto řešení je možné realizovat objednávky, které nelze provést s využitím tradičních dveřních profilů.

Užitné vlastnosti
  • Velmi velké rozměrové možnosti (pro bílé profily: 4,6m x 2,3m)
  • Hliníkový  práh zapuštěný do podlahy vytváří bezprahovou konstrukci příznivou pro  komunikaci (např. invalidní vozíky nebo autosalony)
  • Velké rozměry křídel umožňují osazovat velké plochy skel s velkým množstvím denního světla
  • Velká odolnost konstrukce, bez nutnosti použití dodatečných statických spojujících prvků
  • V  důsledku provedených výzkumů bylo dosaženo vysoké odolnosti proti  náporu větru - Třída 4 a vysoké těsnosti vůči průniku vodních srážek -  Třída 9A (600 Pa)

Príslušenstvo
Dosedací lišta Round-line a Standard
Dosedací lišty Round-line (zaoblené) a lišty Standard stabilizují zasklení v brázdě.

Barvy těsnění
Naše  okna jsou vybavena příslušným druhem dosedacího těsnění montovaného na  okenních profilech. Těsnění chrání okna před prostupem venkovní vody,  prachu a zvuku a zabezpečuje interiér proti úniku tepla. Dostupná  barevná provedení: černé a šedé.
Kliky
Nabízíme kliky v nekolika barevných provedeních, ve standardním provedení blokace chybné polohy kliky a klika s klíčem.


PCV křížky vnitřní a venkovní
Křížky jsou nedílnou částí skleněné tabule, jsou fixně upevněné v meziskelním rámečku. Nabízíme mnoho barevných provedení.
Farba


BielaZlatý dub
renolit 2178001
Acrykolor
Acrykolor
Nejlepší  architektonické projekty čerpají svoji výjimečnou estetiku z ideálního  přizpůsobení barvy, formy a materiálu. Zůstalo již málo bariér do  splnění přání plánovačů týkajících se harmonického tvarování fasád a  oken. Zvláště v moderních objektech a jednorodinných domech barevné  profily poskytují výjimečný důraz a individuální charakter.
Okenní systémy acrylcolor firmy GEALAN ponechávají mnoho místa pro vlastní kreativitu a radost experimentovánía. Okenní  profily acrylcolor se vyznačují šťavnatými barvami. Standardní program  obsahuje 12 barev nejraději používaných v moderní architektuře. Jiné  barvy mohou být dodané na speciální přání. Je možné je příslušně  přizpůsobit ke každému architektonickému projektu a postavit tím při  projektování formy budovy barevnou tečku nad “i”. Kolory přitom mohou  vyvolávat různé emoce.

Co to je koextruze?
koextruze Barvení  profilů následuje v procesu koextruze prostřednictvím roztavení a  smíchání se sebou bílé hmoty PVC a barevného akrylového skla. Roztavením  těchto dvou materiálů vzniká hedvábně-matný vnější povrch profilu,  odolný vůči působení slunce, větru, deště, chladu, který bez problémů  vydrží všechny změny teplot. Profil acrylcolor opouští trysku extrudéru  již jako dvoubarevný.
Trvanlivost barev
Proces koextruze, v které jsou vyráběny profily acrylcolor, zaručuje nedostižitelnou trvanlivost barev. Akryl je desítky let používaný k výrobě automobilových a stále po i po létech udržuje svoji barvu.
Vysoký reflex
Sluneční záření je ve větší části odrážené od bílého PVC nacházejícího se pod vrstvou akrylu. Díky tomu bylo na minimum zredukováno zahřívání se profilů. Překvapující jsou malé rozdíly teplot povrchů světlých i tmavých oken.
Odolnost proti porýsování
Roztavení PVC a akrylového skla pod vlivem vysoké teploty jim poskytuje mimořádnou trvanlivost. Díky tomu vykazují značnou odolnost proti porýsování.
Odolnost proti atmosférickým vlivům
V průběhu mnoha let akrylové sklo prokázalo svoji odolnost proti agresivním atmosférickým vlivům v milionech automobilových zadních světel. Stejný materiál, akrylové sklo, je používané k výrobě profilů acrylcolor.
Snadné ošetřování
Povrch profilů acrylcolor znesnadňuje usazování nečistot, je možné jej čistit obyčejnými čisticími přípravky.
100% recyklování
Odpady vzniklé v průběhu zpracování profilu jsou znovuzaváděné do oběhu materiálu, zgranulované a opětovně zpracované. Tímto způsobem se zabezpečuje uzavřený oběh materiálu.
Vrútky - Martin
1. Čsl. brigády 53. 038 61, Vrútky
e-mail: varinsky@varinsky.eu
telefón: 043/430 34 74
mobil: 0915 106 610
Žilina
e-mail: varinsky@varinsky.eu
mobil: 0905 460 726
mobil: 0915 106 610
Nové Mesto nad Váhom
tel/fax: 032/771 12 87
mobil: 0905 514 653
mobil: 0915 10 66 10
Trenčín
ul. Stromová 5
telefón: 032 / 771 12 87
mobil: 0915 106 610
Moravské Lieskové
mobil: 0915 106 610
Návrat na obsah