Prejsť na obsah
Sekcionálna garážová brána RenoMatic 2023 - Katalóg  
Prelis M, vrátane pohonu ProMatic


  • dvojstenné izolované lamely s hrúbkou 42 mm pre vysokú tepelnú izoláciu, dobrú stabilitu a príjemne tichý chod
  • vonkajšie strany s jemne štruktúrovanou povrchovou úpravou  Sandgrain v 3 farbách, resp. s povrchovou úpravou Decograin odolnou voči  UV v 3 dekoroch, vnútorná strana pozinkovaná v striebornej farbe
  • optimálna dlhodobá ochrana zárubne vďaka plastovej päte zárubne
  • iba vo firme Hörmann: bezpečná ochrana proti vypáčeniu vďaka mechanickej poistke proti nadvihnutiu
  • pohon ProMatic s modernou rádiovou technikou BiSecur a s dodatočnou výškou otvorenia na vetranie garáže
  • ručný vysielač HSE 4 BS (obr. vpravo), štruktúrovaný povrch čierny, s očkom pre prívesok na kľúče

Úspora až 30 %
v porovnaní s nezáväzným odporúčaním ceny sekcionálnej brány Hörmann LPU s rovnakou povrchovou úpravou a veľkosťou

Akciová veľkosť:


Vedľa umiestnený katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí.
Viac bezpečnosti pre Vás a Vašich najbližších:
Žiaľ neustále počúvame: malé deti sa vážne poranili pri nehodách starých garážových brán!
Preto by mali práve rodiny s deťmi a vnúčatami bezpodmienečne zabrániť číhajúcim nebezpečenstvám. S bránou RenoMatic  ste na správnej strane. Táto automatická brána Vám poskytuje bezpečnostné vlastnosti.

Vypínacia automatika:
táto bezpečne zastaví bránu pri neočakávaných prekážkach, ako napr. dieťa alebo šliapacie autíčko.
Ochrana proti privretiu prstov:
články brány sú tvarované tak, aby bola medzera medzi nimi vždy  menšia ako 4 mm. Takto nemôže dôjsť k privretiu prstov medzi lamelami,  ani na závesoch.

Ochrana proti zásahu zboku:
bočné zárubne sú úplne uzatvorené. Vďaka tomu nie je možné siahnutie zboku.

To znamená: viac bezpečnosti pre Vás a Vašu rodinu!
Aká bezpečná je Vaša výklopná brána? PDF na stiahnutie

Odolná aj voči trvalej vlhkosti

Plastová päta zárubne s výškou 4 cm, odolná voči krehnutiu, trvalo chráni Vašu bránu pred možnou koróziou a v porovnaní s riešeniami konkurencie aj pri trvalej vlhkosti. Päta zárubne kompletne obkolesuje zárubňu v priestore ohrozenom koróziou. Len to je účinnou dlhodobou ochranou. Spolu s podlahovým tesnením brány vytvára päta zárubne aj opticky vydarené zakončenie.

Termické oddelenie zárubne a stavebného telesa

Vždy vtedy, keď je garáž integrovaná v dome, odporúča sa dobre zaizolovaná garážová brána. Pomocou Hörmann ThermoFrame zlepšíte aj tak dobré izolačné vlastnosti brány LPU. Čierny plastový profil jednoducho montovaný spolu so zárubňou brány sa stará o termické oddelenie zárubne a muriva a zlepšuje izoláciu až o 15 %*. Voliteľné pripojenie zárubne ThermoFrame obdržíte pre všetky sekcionálne brány Hörmann.

Integrované dvere bez vysokého prahu

Pre jednoduchý prechod osôb do Vašej garáže odporúčame integrované dvere. Takto môžete vybrať z garáže bicykle alebo záhradné náradie bez toho, aby ste otvorili Vašu bránu. Prah z ušľachtilej ocele je v strede vysoký iba 10 mm a na okrajoch 5 mm. To uľahčuje rejazd a znižuje riziko zakopnutia.

Bezpečná ochrana s poistkou proti vypáčeniu

Nepozvaní hostia nemajú pri automatických sekcionálnych bránach Hörmann žiadnu šancu. Ak sa garážová brána zatvorí, poistka proti vypáčeniu zapadne automaticky do dorazu vodiacej koľajnice, ihneď sa pevne zablokuje a chráni proti nadvihnutiu. Toto blokovanie brány funguje čisto mechanicky a je preto účinné, v porovnaní s ostatnými konkurenčnými pohonmi, aj bez napájania elektrickým prúdom.

Rovnomerne rozdelené s neviditeľnými prechodmi lamiel

Garážové brány Hörmann sa vyznačujú rovnako vysokými lamelami s presne lícujúcimi rozdeleniami prelisov, resp. rovnomernými rozdeleniami kaziet. Lamely sú tak perfektne tvarované, že prechody v uzatvorenom stave prakticky nie je možné vidieť. Porovnajte si to. Na požiadanie obdržíte aj praktické vedľajšie dvere so vzhľadovo rovnakým usporiadaním prelisov ako na sekcionálnej garážovej bráne. Dôkaz vysokej kvality výroby konštrukčných prvkov Hörmann.

Harmonický celkový dojem

Perfektný vzhľad brány vzniká vďaka mnohým, malým detailom: napríklad vďaka prekladovým vyrovnávacím clonám (1) a bočným zárubniam (2). Vo firme Hörmann obdržíte tieto konštrukčné prvky sériovo s rovnakým vzhľadom ako lamely brány s bielou povrchovou úpravou Woodgrain. Pre brány s povrchovými úpravami Silkgrain alebo Decograin a tiež pre farebné brány dostanete podľa výberu v povrchovej úprave a farbe krídla brány. Tak sa všetko k sebe hodí.

Pohodlná a bezpečná dvojsmerná rádiová technika

Už nikdy viac nemusíte ísť vo vetre a v nečase pred dvere, aby ste skontrolovali, či je Vaša vidíte na farbe LED diódy na ručnom vysielači HS 5 BS, či je Vaša garážová brána zatvorená. Na požiadanie sa brána zatvorí ďalším stlačením tlačidla*.

Exkluzívny ručný vysielač


Pri nových, exkluzívnych ručných vysielačoch BiSecur okúzli nielen čierny alebo biely vysoko lesklý povrch so vzhľadom klavírneho laku, ale aj elegantný tvar, ktorý sa mimoriadne príjemne drží v ruke. Ručné vysielače Hörmann BiSecur boli ocenené medzinárodnou porotou pre ich exkluzívny vzhľad. Vyobrazenie hore: ručný vysielač HS 5 BS s voliteľnou stanicou ručného vysielača.


Vrútky - Martin
1. Čsl. brigády 53. 038 61, Vrútky
e-mail: varinsky@varinsky.eu
telefón: 043/430 34 74
mobil: 0915 106 610
Žilina
e-mail: varinsky@varinsky.eu
mobil: 0905 460 726
mobil: 0915 106 610
Nové Mesto nad Váhom
tel/fax: 032/771 12 87
mobil: 0905 514 653
mobil: 0915 10 66 10
Trenčín
ul. Stromová 5
telefón: 032 / 771 12 87
mobil: 0915 106 610
Moravské Lieskové
mobil: 0915 106 610
Návrat na obsah