Prejsť na obsah
Systém S 8000 IQ
Vzhled

Systém S 8000 IQPro okna ze systému S 8000 IQ se rozhodují osoby věnující velkou pozornost vypracování individuálního stylu a snažící se udělit svým bytům originální a nebanální vzhled. Tímto způsobem vytvářejí vlastní charakter prostoru, se současným zvýrazněním záliby v klasické estetice a dobré kvalitě. Okna ze systému S 8000 IQ lahodí oku jasným a elegantním vedením linie, měkkými obrysy a nepomíjející elegancí. Asketický design se díky úzkým lícovým plochám harmonicky zapisuje jak do moderních, tak i eklektických interiérů.
Přednosti
  • Výborná tepelná izolace díky 6komorové konstrukci
  • Velmi dobrá statika díky velkému ocelovému zesílení v zárubni a křídle
  • Bohatá paleta barev umožňující nejrůznější varianty závěrečné úpravy
  • Na zevnitř: klasické obrysy se zaokrouhlenými hranami
  • Zoptimalizovaná geometrie profilů pod vzhledem materiálů chrání přírodní zásoby a tím životní prostředí
  • Snadné ošetřování díky velké a hladké ploše drážky
Technika
Novy  šestikomorový systém S 8000 IQ o hloubce 74 mm splňuje všechny  požadavky na moderní okenní techniku: má dobré tepelně izolační  vlastnosti a účinný systém ochrany před hlukem a lupiči. Zaručuje to  bezproblémové používání oken po dlouhou dobu. Velmi dobré tepelně  izolační vlastnosti nejen pomáhají snížit náklady na vytápění, ale také  pomáhají aktivním způsobem redukovat emise oxidu uhličitého. Pro  předcházení tvorby hub a plísní je dodatečně možné zavést ventilační  systémy.

Farby
Zlatý dub
renolit 2178001

Ořech
renolit 2178007

Světlý dub
renolit 3118076
Douglaska
renolit 3069037

Siena PR Rosso
renolit 49233
Siena PN Noce
renolit 49237

Antracit
renolit 701605
Tmavěmodrý
renolit 515005

Mahagon
renolit 2065021

Tmavý dub
renolit 3149008

Sosna horská
renolit 3069041
Ořech přirozený
renolit 4252041

Vinchester XA
renolit 49240
Macore
renolit 3162002

Zelený
renolit 612505
Čokoládově hnědý
renolit 887505

Dub bahenní
renolit 3167004
Oregon
renolit 1192001

Višeň
renolit 4252043
Vlašský ořech
renolit 4252042

Krémový
renolit 137905
Šedý
renolit 715505

Príslušenstvo
Dosedací lišta Round-line a Standard
Dosedací lišty Round-line (zaoblené) a lišty Standard stabilizují zasklení v brázdě.

Barvy těsnění
Naše  okna jsou vybavena příslušným druhem dosedacího těsnění montovaného na  okenních profilech. Těsnění chrání okna před prostupem venkovní vody,  prachu a zvuku a zabezpečuje interiér proti úniku tepla. Dostupná  barevná provedení: černé a šedé.
Kliky
Nabízíme kliky v nekolika barevných provedeních, ve standardním provedení blokace chybné polohy kliky a klika s klíčem.


PCV křížky vnitřní a venkovní
Křížky jsou nedílnou částí skleněné tabule, jsou fixně upevněné v meziskelním rámečku. Nabízíme mnoho barevných provedení.
Vetracie systémy
Hydroregulovatelný větrací systém větrání Ventair a Aereco
AerecoSpočívá  v přizpůsobení výměny vzduchu v bytech aktuálním potřebám. Faktorem,  jenž rozhoduje o velikosti přívodu a odvodu vzduchu je relativní vlhkost  v místnostech. Úroveň vlhkosti vzduchu v bytech přímo souvisí s počtem  uživatel bytu a každodenními domacími prácemi, kterých následkem je  vytvoření vodních par (prání, vaření, koupání).
Hydroregulovatelné  větrací jednotky umožňují přívod venkovního vzduchu a zaručují regulaci  odvodu vzduchu – za tuto část odpovídají hydroregulovatelné odvodní nebo  ventilační mřížky. Vlivem měnící se vnitřní vlhkosti polyamidová páska  se prodlužuje nebo zkracuje a tím se současně mění propustnost  větracdnotky nebo mřížky. Následkem toho se mění objem proudění vzduchu  prvkem větracího systému.


Ventilační systém REGEL-air®
REGEL-airVětrací  drážka REGEL-air® se skládá s dvou jednotlivých prvků šířky 125  mm  každý. Větrací klapky jsou vybaveny na různá zatížení, což umožňuje  reagovat podle tlaku vzduchu mezi 20 -30  Pa. Větrací drážka REGEL-air®  je koncipována tak, aby výtok bylo kontrolovaně regulováno.
Ve  spojení s větracím systémem REGEL-air® pracuje jako zařízení přívodu  vzduchu. Venkovní vzduch se přivádí do prostoru mezi okenními křídly a  rámem. Zde předehřaný vzduch stoupá do horní části oken a přes větrací  drážky dovnitř bytového prostoru. Průvan nevzíká, neboť vzduch je veden  skrz větrací drážky a horní těsnící úroveň přímo pod strop. Tam se  přivedený čerstvý vzduch promíchá s teplejším vzduchem v místnosti.  Větrací drážku REGEL-air® lze snadno namontovat, nevyžaduje frézování  otvoru nebo vrtání dír. Lze jí také namontovat do již zabudovaných okene

Na stiahnutie

Acrykolor
Acrykolor
Nejlepší  architektonické projekty čerpají svoji výjimečnou estetiku z ideálního  přizpůsobení barvy, formy a materiálu. Zůstalo již málo bariér do  splnění přání plánovačů týkajících se harmonického tvarování fasád a  oken. Zvláště v moderních objektech a jednorodinných domech barevné  profily poskytují výjimečný důraz a individuální charakter.
Okenní systémy acrylcolor firmy GEALAN ponechávají mnoho místa pro vlastní kreativitu a radost experimentovánía. Okenní  profily acrylcolor se vyznačují šťavnatými barvami. Standardní program  obsahuje 12 barev nejraději používaných v moderní architektuře. Jiné  barvy mohou být dodané na speciální přání. Je možné je příslušně  přizpůsobit ke každému architektonickému projektu a postavit tím při  projektování formy budovy barevnou tečku nad “i”. Kolory přitom mohou  vyvolávat různé emoce.

Co to je koextruze?
koextruze Barvení  profilů následuje v procesu koextruze prostřednictvím roztavení a  smíchání se sebou bílé hmoty PVC a barevného akrylového skla. Roztavením  těchto dvou materiálů vzniká hedvábně-matný vnější povrch profilu,  odolný vůči působení slunce, větru, deště, chladu, který bez problémů  vydrží všechny změny teplot. Profil acrylcolor opouští trysku extrudéru  již jako dvoubarevný.


Trvanlivost barev
Proces koextruze, v které jsou vyráběny profily acrylcolor, zaručuje nedostižitelnou trvanlivost barev. Akryl je desítky let používaný k výrobě automobilových a stále po i po létech udržuje svoji barvu.
Vysoký reflex
Sluneční záření je ve větší části odrážené od bílého PVC nacházejícího se pod vrstvou akrylu. Díky tomu bylo na minimum zredukováno zahřívání se profilů. Překvapující jsou malé rozdíly teplot povrchů světlých i tmavých oken.
Odolnost proti porýsování
Roztavení PVC a akrylového skla pod vlivem vysoké teploty jim poskytuje mimořádnou trvanlivost. Díky tomu vykazují značnou odolnost proti porýsování.
Odolnost proti atmosférickým vlivům
V průběhu mnoha let akrylové sklo prokázalo svoji odolnost proti agresivním atmosférickým vlivům v milionech automobilových zadních světel. Stejný materiál, akrylové sklo, je používané k výrobě profilů acrylcolor.
Snadné ošetřování
Povrch profilů acrylcolor znesnadňuje usazování nečistot, je možné jej čistit obyčejnými čisticími přípravky.
100% recyklování
Odpady vzniklé v průběhu zpracování profilu jsou znovuzaváděné do oběhu materiálu, zgranulované a opětovně zpracované. Tímto způsobem se zabezpečuje uzavřený oběh materiálu.
Vrútky - Martin
1. Čsl. brigády 53. 038 61, Vrútky
e-mail: varinsky@varinsky.eu
telefón: 043/430 34 74
mobil: 0915 106 610
Žilina
e-mail: varinsky@varinsky.eu
mobil: 0905 460 726
mobil: 0915 106 610
Nové Mesto nad Váhom
tel/fax: 032/771 12 87
mobil: 0905 514 653
mobil: 0915 10 66 10
Trenčín
ul. Stromová 5
telefón: 032 / 771 12 87
mobil: 0915 106 610
Moravské Lieskové
mobil: 0915 106 610
Návrat na obsah