Prejsť na obsah

IZOLAČNÍ ZASKLENÍ OD SPOLEČNOSTI AGC® GLASS EUROPE

Při výběru zasklení je vhodné pamatovat na určité parametry tak, aby výkon skla vyhovoval Vašim potřebám. Nejvíce je třeba zohlednit tepelně izolační vlastnosti a ochranu proti slunečnímu záření, vzhled, protihlukovou izolaci a bezpečnost. Dle zadaných požadavků lze zvolit to nejlepší možné složení (izolační dvojsklo nebo trojsklo), které bude splňovat požadované potřeby.


STANDARDNÍ ZASKLENÍ S TEPELNOU IZOLACÍ
Thermobel TopN+
Izolační dvojsklo, kde tabuli skla směřující do interiéru tvoři nízkoemisivní sklo Planibel TopN+. Vyznačuje se neutrálním vzhledem s nízkým odrazem světla a velmi dobrým koeficientem Ug = 1,1 W/(m2.K). Vzhledem k velice dobrým vlastnostem skla Planibel TopN+ lze dosáhnout významných tepelných zisků ze slunečního záření.


ZASKLENÍ SE ZVÝŠENOU TEPELNOU IZOLACÍ A PROTISLUNEČNÍ OCHRANOU
Thermobel Top 1.0
Izolační dvojsklo, kde je jako vnitřní tabule použito sklo s nízkoemisivním povlakem Planibel Top 1.0. Vyznačuje se kvalitní protisluneční ochranou a velice dobrým koeficientem Ug = 1,0 W/(m2.K). Izolační dvojsklo Thermobel Top 1.0 umožňuje akumulaci značného množství tepla jak v létě, tak i v zimě. Je tedy ideálním řešením pro obytné budovy, které jsou orientovány na jih nebo vykazují velkou potřebu chlazení.

Thermobel EnergyN
Izolační dvojsklo, kde je jako vnitřní tabule použito sklo s nízkoemisivním povlakem Planibel EnergyN. Nenápadné zasklení s velmi neutrálním vzhledem, blízkým čirému sklu. Výborné parametry protisluneční ochrany a tepelné izolace po celý rok jsou umocněny velice dobrým koeficientem Ug = 1,0 W/(m2.K).


VYSOCE VÝKONNÉ ZASKLENÍ SE ZVÝŠENOU TEPELNOU IZOLACÍ
Thermobel TG TopN+

Izolační trojsklo, kde tabule skla směřující do exteriéru a interiéru tvoři nízkoemisivní sklo Planibel TopN+. Díky vysoce výkonnému koeficientu Ug = 0,9 - 0,5 W/(m2.K) a velice dobré světelné prostupnosti je tento typ zasklení optimální řešení pro residenční výstavbu. Vysoká hodnota solárního faktoru umožňuje získat bezplatné energetické zisky ze slunečního záření, které optimalizují celkový energetický výkon domu.


VYSOCE VÝKONNÉ ZASKLENÍ SE ZVÝŠENOU TEPELNOU IZOLACÍ A ANTIKONDENZAČNÍMI VLASTNOSTMI
Thermobel TG AF TopN+
Izolační trojsklo, kdy vnější tabule skla je se dvěma povlaky kombinující antikondenzační vlastnosti (Planibel G fasT #1) s tepelnou izolací (Planibel TopN+ #2). Nízkoemisivní povlak G fasT udržuje teplotu vnější strany skla na vyšší hodnotě a tím dochází k oddálení vzniku kondenzace. Thermobel Anti-Fog je tedy nízkoemisivní sklo s antikondenzačním účinkem.


ZASKLENÍ SE ZVÝŠENOU ÚROVNÍ BEZPEČNOSTI A PROTIHLUKOVÉ IZOLACE

V závislosti na konečném použití poskytují některá skla vyšší úroveň bezpečnosti Thermobel Stratobel nebo protihlukové izolace Thermobel Phonibel. Pokud žijete v těsné blízkosti železnice, letiště nebo jen silnice, jistě budete přikládat značný význam tomu, jak jsou vaše skla schopna izolovat zvuk. Ke zvýšení pevnosti skla a/nebo snížení rizika v případě úrazu, popřípadě ke zvýšení protihlukové izolace jsou obvykle používány různé typy skel.

Vrútky - Martin
1. Čsl. brigády 53. 038 61, Vrútky
e-mail: varinsky@varinsky.eu
telefón: 043/430 34 74
mobil: 0915 106 610
Žilina
e-mail: varinsky@varinsky.eu
mobil: 0905 460 726
mobil: 0915 106 610
Nové Mesto nad Váhom
tel/fax: 032/771 12 87
mobil: 0905 514 653
mobil: 0915 10 66 10
Trenčín
ul. Stromová 5
telefón: 032 / 771 12 87
mobil: 0915 106 610
Moravské Lieskové
mobil: 0915 106 610
Návrat na obsah